Sukces dla mnie to …

Sukces dla mnie to …

Sukces dla mnie to …

... Życie zgodne z moimi wartościami, z tym co dla mnie najważniejsze i co nadaje sens mojemu życiu. To poczucie, że nie muszę, ale mogę, bo tak chcę, bo czuję, że tak będzie najlepiej. To podążanie swoją ścieżką i świadome budowanie swojego życia.

Sukcesem jest to, że mogę połączyć dwa najistotniejsze aspekty mojego życia, bez uszczerbku dla każdego – rodzinę i pasję, jaką jest moja praca. Dzięki podjęciu decyzji o pracy w domu mam możliwość być kiedy dzieci wychodzą do szkoły i kiedy z niej wracają, mówić każdego dnia „Miłego dnia” i pytać w progu „Jak minął dzień„. To dla mnie ważne i wiem, że na tym etapie ich życia, dla nich również.

Pewnie, że prowadzenie firmy w domu nie jest łatwym zadanie…przecież w domu jest zawsze wiele do zrobienia, ale poczucie wolności i możliwość decydowania o czasie pracy, to jest to, czego zawsze mi brakowało w pracy etatowej. Decyduję o sobie i to jest mój sukces. Mogę zrobić przerwę na kawę, kiedy chcę i porozmawiać z mężem na tarasie, patrząc na morze oraz snując wizje naszej przyszłości … To jest sukces, że mam wsparcie i jeszcze wspólne tematy po wielu latach małżeństwa.

Sukces dla każdego ma inne oblicze, gdyż każdy z nas kieruje się odmiennymi potrzebami i priorytetami. Kiedyś, kojarzył mi się jedynie z karierą, stanowiskami, popularnością i pieniędzmi, ale teraz jestem mądrzejsza i wiem, że jedynie życie zgodne ze wszystkimi wartościami daje poczucie szczęścia i poczucie sukcesu. Realizuj więc ważne dla siebie wartości i ciesz się osiąganym SUKCESEM ! Pamiętaj, że to, co dobre dla innych, nie zawsze jest dobre dla Ciebie.

Mierz swoje życie, swoją miarą.
Z całego serca, życzę sukcesów w życiu,
Katarzyna Żuchowicz – Jabłońska