WSPÓŁPRACA

Harrison Assessments

W 2015 roku otrzymał nagrodę HR Vendors of the Year Awards 2015 - jako najlepszy dostawca testów psychometrycznych.

HARRISON ASSESSMENTS

HARRISON ASSESSMENTS jest profesjonalnym, skutecznym i innowacyjnym narzędziem diagnozy potencjału człowieka, jego mocnych stron, predyspozycji zawodowych i preferencji co do wykonywanej pracy, wyznawanych wartości oraz umiejętności interpersonalnych.

HA to efekt ponad 30 lat badań dr Dana Harrisona – matematyka

i psychologa. Stworzył on bardzo konkretne, precyzyjne i analityczne narzędzie, które głęboko dotyka psychologii człowieka, efektywnie wspierając rozwój potencjału organizacyjnego.

Aktualnie stosowany jest 46 krajach, sam kwestionariusz dostępny jest w 29 językach, a stosuje go średnio 500.000 użytkowników rocznie. Wśród największych firm , które korzystają z HA w obszarze rozwoju i rekrutacji znajdziemy między innymi: Sony, BMW, Shell, Panasonic, Volvo, Coca-Cola, Akzo Nobel, Toyota, Oktamed Clinic.

DLA KOGO?

Testy HARRISON ASSESSMENTS

HARRISON ASSESSMENTS to narzędzie zarówno dla firm jak i użytkowników indywidualnych.

Kwestionariusz Harrison Assessments jest dostępny w następujących językach: arabski, chiński, holenderski, angielski, francuski, niemiecki, indonezyjski, wioski, japoński, koreański, malajski, polski, portugalski, rumuński, rosyjski, serbski, szwedzki, hiszpański, tajski, turecki i wietnamski.

Raporty Harrison Assessments są dostępne w następujących językach: arabski, chiński, angielski, niemiecki, indonezyjski, japoński, koreański, malajski, polski, portugalski, rumuński, serbski, hiszpański, szwedzki i wietnamski.

DLA OSÓB INDYWIDUALNYCH

Testy HA pokażą Ci obszary zawodowe, w których masz największe szanse na odniesienie sukcesu i satysfakcji. Są cennym narzędziem dla osób, które pragną rozpocząć, zmienić lub rozwijać swoją karierę zawodową, a nie mają jasno sprecyzowanych preferencji w tym obszarze.


CZYTAJ WIĘCEJ
DLA FIRM
To narzędzie dla firm, potrzebujących nowoczesnych rozwiązań wpierających zarządzanie potencjałem ludzkim. Pozwala uniknąć kosztów związanych z nietrafioną rekrutacją - wewnętrzną i zewnętrzną oraz kosztów motywowania pracowników w nieodpowiadający na jego rzeczywiste potrzeby sposób.

Nawet 80% zwolnień spowodowana jest złymi decyzjami rekrutacyjnymi.
- The Harvard Business Review

CZYTAJ WIĘCEJ