WSPÓŁPRACA

COACHING KARIERY

„Poznaj siebie, a w sprawie rynku nie zachodź w głowę, gdy dowiesz się, kim jesteś, twe plany będą gotowe” (parafraza słów A. Pope’a)

Decyzje dotyczące kariery zawodowej są jednymi z najważniejszych w życiu.

Ludzie lubiący przynajmniej 75 swoich codziennych obowiązków zawodowych, mają trzykrotnie większe szanse na odniesienie sukcesu w swojej pracy. Coaching kariery skupia się na osiąganiu satysfakcji z życia zawodowego. Skierowany jest do osób, które chcą mieć większy wpływ na swoją zawodową realizację.

Czy odczuwasz od jakiegoś czasu brak zadowolenia, myśląc o swoim życiu zawodowym? A może już od dawna wiesz, że praca, którą wykonujesz, nie jest twoją pasją? Pragniesz zmienić kierunek zawodowy, ale nie wiesz, co właściwie możesz innego robić? Myślisz o własnym biznesie, ale brak wiary w siebie powstrzymuje cię ? Jesteś mamą i boisz się, że nie pogodzisz swojej kariery z wychowywaniem dzieci?

Zastanawiasz się, dlaczego inni robią to, co lubią i jeszcze przynosi im to satysfakcję finansową. Też tak chcesz, ale jak to zrobić ?

Są różne opcje – możesz zmienić pracę, założyć własną firmę, albo dokonać zmian tam, gdzie jesteś. Która z tych opcji jest dobra dla Ciebie? Nie wiem, ale możemy wspólnie zastanowić się na nad tym i określić najlepszy dla Ciebie kierunek. Korzystając z własnego doświadczenia i zdobytej wiedzy pomogę Ci zbudować swój plan rozwoju i kariery. Razem ustalimy, jakie są Twoje naturalne talenty i umiejętności. Zbudujesz z nich swoje mocne strony i nauczysz się je wykorzystywać w budowaniu nowej tożsamości zawodowej.

Jeśli wiesz, że wykonywanie pewnych zadań Cię frustruje i nie sprawia żadnej przyjemności, to może już czas przestać je robić?

BADANIE PREDYSPOZYCJI ZAWODOWYCH

Testy HARRISON ASSESSMENTS ONLINE

Decyzja dotycząca kariery zawodowej jest jedną z najważniejszych w życiu.

Ludzie lubiący przynajmniej 75 swoich codziennych obowiązków zawodowych, mają trzykrotnie większe szanse na odniesienie sukcesu w swojej pracy. Testy Harrison Assessments pokażą Ci obszary zawodowe, w których masz największe szanse na odniesienie sukcesu i satysfakcji. Są cennym narzędziem dla osób, które pragną rozpocząć, zmienić lub rozwijać swoją karierę zawodową, a nie mają jasno sprecyzowanych preferencji w tym obszarze. Raporty pomogą również w odkryciu mocnych stron, wartości i priorytetów – gdzie dajesz z siebie najwięcej i co lubisz robić najbardziej.

Raport ROZWÓJ KARIERY
Pomaga w wyborze zawodu, który będzie dostarczał wiele satysfakcji i sukcesów. W oparciu o cechy osobowości i preferencje danej osoby, raport dostarcza istotnych informacji niezbędnych dla rozwoju kariery.
CENA 86,10 PLN
Raport TWOJE NAJWIĘKSZE ATUTY
Pomaga w pełni zrozumieć mocne strony, umożliwiając wykorzystanie ich na drodze dalszej kariery. Określa Twoje najwyższe wartości i priorytety - to gdzie dajesz z siebie najwięcej i co lubisz robić najbardziej.
CENA 86,10 PLN

którzy już wykonali test

Badanie predyspozycji zawodowych narzędziem Harrison Assessments było istotnym elementem naszych spotkań z coachem Katarzyną Żuchowicz - Jabłońską. Zdecydowanie polecam każdemu"(...)
Paweł
Bardzo się cieszę, że zrobiłam sobie test Harrison Assessments. (...) W moim przypadku pomógł mi on nabrać pewności w tym, że idę we właściwym kierunku. Polecam! Myślę, że świetnie sprawdzi się jako pomoc dla osób szukających zawodu, który będą wykonywać z pasją!
Justyna
Zawsze marzyłam, by zostać kapitanem statku. Nie wiedziałam tylko, że to możliwe. Wybrałam to, co podpowiedzieli moi bliscy - zawód dobry, ale nie by! moją pasją. I już zawsze będę się zastanawiać - co by było, gdybym miała wtedy odwagę spróbować?
Dorota
Bardzo dziękujemy za współpracę Pani Kasi w przeprowadzeniu testu kariery dla córki, która stoi przed wyborem dalszej ścieżki edukacyjnej.Nasza córka otrzymała nie tylko bardzo pomocną informację, jak może kształtować swoją karierę na podstawie t estó w, ale również ważną wiedzę na temat jej mocnych stron, na jakie atuty warto aby postawiła kształtując swoją przyszłość. Ciekawe jest to, że uzyskana wiedza na temat posiadanych predyspozycji pokrywa się z odczuciami córki. Podczas spotkania z Panią Kasią , wszystko zostało profesjonalnie przedstawione i wyjaśnione, a przede wszystkim podbudowało samoocenę naszego dziecka i jej poczucie własnej wartości. Córka jest bardzo zadowolona i znacznie pewniej myśli o swojej przyszłości. Gorąco polecam testy kariery z Panią Kasią, nie tylko młodym, ale wszystkim, którym zależy na świadomych wyborach w obszarze zawodowym.
Rodzice

Badanie odbywa się online, na wskazany e-mail przesłany zostaje kwestionariusz, którego wypełnienie zajmuje około 20 minut. Po dokonaniu płatności, wysyłany jest mailem wybrany raport.

coaching kariery rozwój kariery